Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Advanced Gear III

 • Kuprinė Manfrotto Advanced Gear III

  Kodas: MB MA3-BP-GM
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  28 x 1.5 x 38 cm
  Krepšio išorės aukštis
  47.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  33.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  18.5 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  39.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  29.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  13.5 cm
  Foto skyrius
  29 x 13.5 x 39 cm
  Tūris
  17 L
  Svoris
  1.16 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
 • Kompaktiška ir funkcionali fotoįrangos ir nešiojamojo kompiuterio kuprinė Manfrotto Advanced Gear Backpack M III yra novatoriškas krepšys, kuriame telpa gausus  įranga kiekis, tuo pačiu išlieka lengvas, kompaktiškas ir lengvai nešiojamas. Jame galima saugiai laikyti dslr kamerą su pritvirtintu 70–200 mm f/2.8 objektyvu, taip pat 4 papildomus objektyvus arba gali būti naudojamas pilnakadriam CSC fotoaparatui su 70–200/4 objektyvu ir 2–3 papildomi objektyvai bei DJI Mavic Air 2 rinkiniui. Jame yra speciali 15 colių paminkštinta nešiojamojo kompiuterio kišenė, kurią lengva pasiekti keliaujant.
   
  Paminkštintame fotoaparato skyriuje yra visiškai nauja Manfrotto M-Guard™ apsaugos sistema. Pagaminta iš specialių didelio tankio EVA putų, užtikrina išskirtinį smūgius sugeriantį atsaką ir itin ploną profilį. Pritaikomi lankstymo skirtukai suteikia maksimalų kuprinės pritaikymo universalumą, kad būtų galima visiškai apsaugoti fotoaparato įrangą ir maksimaliai išnaudoti erdvę.

  Galite lengvai atidaryti patogius priekinius skyrius su užtrauktuku, kad greitai pasiektumėte viską, ko jums reikia. Prie šono su dirželiu galima pritvirtinti kelioninio dydžio trikojį. Krepšio dydžio, tvirtumo, universalumo ir didelių kišenių dėka, galite lengvai susidėti savo įrangą. Be to, krepšyje yra papildoma priekinė kišenė asmeniniams daiktams ir smulkiems aksesuarams susidėti.

  Visas išorinis audinys yra apdorotas, todėl krepšys yra atsparus vandeniui, kurį, esant nepalankioms oro sąlygoms, gali dar labiau sustiprinti pridedamu lietaus uždangalu. 
 • Alternatyvios prekės

  23900
  28900 Sutaupykite 5000
  19400
  21000 Sutaupykite 1600