Prekių katalogas

Kuprinė Think Tank MindShift BackLight Elite 45L

 • Kuprinė Think Tank MindShift BackLight Elite 45L

  Kodas: 116880
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas, Bepilotis orlaivis
  Kompiuterio skyrius
  ~ 10", ~ 17"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  41 x 28.5 x 2.5 cm
  Krepšio išorės aukštis
  59.69 cm
  Krepšio išorės ilgis
  32.99 cm
  Krepšio išorės plotis
  20.29 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  49.02 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  28.96 cm
  Krepšio vidaus plotis
  17.27 cm
  Foto skyrius
  49.02 x 28.96 x 17.27 cm
  Tūris
  45 L
  Svoris
  1.8 kg / 3.2 kg (su priedais)
  Krepšio spalva
  Pilka
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys
 • Think Tank MindShift BackLight Elite 45L kuprinė sukurta taip, kad atitiktų bendrus keliaujančių fotografų ir žiemos sporto entuziastų poreikius. Šios kuprinės priekyje ir šonuose yra keli dirželiai ir kilpos, leidžiančios patogiai pritvirtinti ir neštis slides, snieglentę, sniegbačius ar kitą lauko kalnų įrangą, pvz., ledkirtį ar žygio lazdas. Viduje erdviame pagrindiniame skyriuje telpa fotoaparato įrangos dėklas. Dėkle su dešimčia paminkštintų skirtukų galima laikyti dviejų DSLR/sisteminių fotoaparatų rinkinį su trimis pagrindiniais objektyvais kartu su 16–35 mm, 24–70 mm ir 70–200 mm objektyvu. Ultra-telefoto optikos naudotojams, net kai įrangos dėkle yra 600 mm objektyvas su kamera, lieka vieta antram fotoaparatui, 70–200 mm objektyvui ar kitiems priedams.

  Visą prieigą prie įrangos dėklo suteikia į galą atsukta užtrauktuku užsegamas atvartas, o papildoma užtrauktuku užsegama viršutinė anga leidžia pasiekti arčiausiai kuprinės viršaus esančius daiktus. Trys „BackLight Elite 45L“ viduje esantys užsegimai leidžia saugiai pritvirtinti įrangos dėklą, kai jis įdedamas į kuprinę. Tada įrangos dėklas neslankioja ir puikiai dera su kuprinės angomis, kad būtų galima sklandžiai pasiekti viduje esančius fotoaparatus ir objektyvus. Norint BackLight Elite 45L greitai paversti daiktų, išskyrus fotoaparatus ir objektyvus, laikymo ir transportavimo sprendimu, įrangos dėklą galima užsegti užtrauktuku ir išimti iš pagrindinio kuprinės skyriaus. Nors ir sukurtas naudoti su „BackLight Elite 45L“, įrangos dėklas pasižymi patvaria poliesterio ir nailono konstrukcija, viršutine rankena ir reguliuojamomis petnešomis, kad prireikus būtų patogu nešiotis.  Viršutinę „BackLight Elite 45L“ angą galima uždengti pridedamu viršutiniu dangteliu-dėklu, kuris užsisega keturiais reguliuojamais dirželiais išilgai kuprinės priekinės ir galinės panelių, kad būtų saugiai prigludęs. Viršutiniame dangtelyje yra užtrauktuku užsegama kišenė, nukreipta į naudotojo nugarą, todėl jos turinį galima pasiekti nenusiimant BackLight Elite 45L nuo pečių. Panašiai abiejose kuprinės juosmens juosmens pusėse esančios kišenės su užtrauktuku užtikrina saugią laikymo vietą keliaujant, o priekiniame skydelyje esančioje kišenėje galima laikyti priedus.

  Tarp priekinio skydelio kišenės ir pagrindinio skyriaus yra išplečiama kišenė su užtrauktuku, kad tilptų iki 17 l įrangos, kurioje gali būti sutalpinti būtiniausi išgyvenimo reikmenys arba papildomi daiktai mobiliai fotostudijai. Padalinta į tris dalis, arčiausiai dėvėtojo nugaros esanti kišenės dalis yra skirta 17 colių nešiojamam kompiuteriui arba hidratacijos rinkiniui laikyti, joje yra išėjimas gurkšnojimo vamzdeliui. Tarpinės kišenės viduriniame skyriuje galima pritvirtinti 10" planšetinį kompiuterį ar asmeninius daiktus. Labiausiai išsiplėtusi sekcija, esanti labiausiai greta priekinio skydelio, tinka supakuotiems drabužiams, pirštinėms, kepurei ar rankšluosčiui.

  Išvykoms ar kelionėms, kuriose nereikia visos „BackLight Elite 45L“ talpos, jo viršutinis dangtis-dėklas ir juosmens diržas gali būti nuimti ir sujungti, kad susidarytų kompaktiškas krepšys ant juosmens, patogiai besiremiantis ant naudotojo klubų ir apatinės nugaros dalies. Visiškai surinktą „BackLight Elite 45L“ galima pakelti įmontuota traukimo rankena ir nešti ant reguliuojamų, paminkštintų petnešų. Tada kuprinės juosmens diržas perkelia svorį nuo pečių ant klubų, kad būtų užtikrintas didesnis komfortas, o krūtinkaulio dirželis dar labiau riboja krepšio judėjimą. Patvarios nailono konstrukcijos kuprinė „BackLight Elite 45L“ sukurta taip, kad būtų atspari atšiaurioms oro sąlygoms, o pridedama uždanga, skirta naudoti esant stipriam lietui. 

 • Alternatyvios prekės

  27900
  31500 Sutaupykite 3600
  23900
  25800