Prekių katalogas

Samyang AF 135mm F/1.8 Sony FE

 • Samyang AF 135mm F/1.8 Sony FE

  Kodas: 118773
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Tele
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  135 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F1.8 / F22
  Diafragmos lapeliai
  11
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  13 / 11
  Matymo kampas
  18.9˚
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.69 m
  Filtro diametras
  82 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  93.4 x 129.6 mm
  Svoris
  772g
  Kilmės šalis
  Pietų Korėja
 • Naujasis Samyang AF 135mm F/1.8 Sony FE teleobjektyvas yra optimizuotas portretams, peizažams, vaizdo įrašams ir astrofotografijai fiksuoti. Jis pasižymi tokiomis funkcijomis, kaip: fokusavimo užrakto mygtukas, pasirinktinis jungiklis ir fokusavimo diapazono ribotuvo jungiklis. O visa tai supakuota į kompaktišką formatą su išskirtiniu optiniu našumu!

  Objektyvos optinę konstrukciją sudaro 13 elementų 11 grupių (1 U-ASP, 2 HR ir 3 ED elementai). Kartu su Sony pilno kadro vaizdo jutikliu šis objektyvas užtikrina puikų ryškumą ir kontrastą visose vaizdo srityse.

  Be to, jame yra UA (Ultra-Precision Aspherical) lęšis, užtikrinantis natūralų ir rafinuotą „bokeh“ efektą. Naudojant šį sklandų „bokeh“ efektą, lengva sukurti vaizdus, ​​​​kuriuose jūsų objektai paryškinami nuostabiame fone, nesvarbu, ar fotografuojate portretus, stambius planus ar net miesto peizažus.

  Moderniu dizainu pasižymintis naujasis objektyvas sveria tik 772 g. Jame yra mikro-raštuotas guminis fokusavimo žiedas, kuris puikiai veikia, o atsparumas oro sąlygoms užtikrina naudojimą net atšiauriomis oro sąlygomis. Objektyve yra fokusavimo fiksavimo mygtukas, pasirinktinis jungiklis ir fokusavimo diapazono ribotuvas. Pasirinktinis jungiklis leidžia tyliai reguliuoti diafragmą sukant fokusavimo žiedą. Naudodami pasirenkamą objektyvo kalibravimo stotelę, galite nustatyti perjungimo funkciją pagal savo pageidavimus (ateityje naudojant programinės aparatinės įrangos funkciją bus pridėta daugiau funkcijų).

  Paspaudus ant objektyvo esantį fokusavimo sulaikymo mygtuką, objektyvas bus užfiksuotas tam tikru fokusavimo atstumu. Fotoaparato korpuso nustatymuose galite priskirti tokias funkcijas kaip Eye AF. Objektyve yra Samyang linijinis STM (žingsninis variklis), kuris patenkins tiek fotografus, tiek operatorius tyliau ir tiksliau valdydamas fokusuojančių lęšių grupes.

  Mažiausias fokusavimo atstumas yra tik 0,69 m, o maksimalus padidinimas 0,243x fotografuojant stambiu planu. Maži priedai ir kiti objektai gali būti užfiksuoti su nuostabia raiška ir švelniu, gražiu foniniu bokeh efektu. 
   

 • Alternatyvios prekės