Prekių katalogas

Sony FE 70-200 mm F2.8 GM OSS - Trade in 200 EUR

 • Sony FE 70-200 mm F2.8 GM OSS - Trade in 200 EUR

  Kodas: SEL70200GM.SYX
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto

    Trade in 200 EUR.  Nuo 2024-02-15 iki 2024-03-31, pristatant seną bet kokį fotoaparatą arba objektyvą.

  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Tele / Zoom
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Vaizdo stabilizavimas
  Taip
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Židinio nuotolis
  70 - 200 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.8 / F22
  Diafragmos lapeliai
  11 suapavalinti
  Optinė konstrukcija (elementai / grupės)
  18 / 23
  Matymo kampas
  34°-12°30'
  Fokusavimo būdas
  Vidinis
  Minimalus fokusavimo atstumas
  0.96 m
  Filtro diametras
  77 mm
  Matmenys (diametras / ilgis)
  88.0 mm / 200.0 mm
  Svoris
  1480g
 • Išskirtinis F2.8 kintamojo židinio nuotolio teleobjektyvas, kuriame pritaikytos moderniausios technologijos, suteikiančios dar daugiau galimybių nei jau pripažintas „Sony“ G objektyvai. Patobulintas G objektyvo „bokeh“ efektas ir naujas raiškos lygis fiksuotame F2.8 keičiamojo židinio nuotolio teleobjektyve suteikia neregėtas vaizdų kūrimo galimybes, įspūdingą AF ir išskirtines vaizdo stabilizavimo savybes.


  Šiame objektyve įtaisyti trys asferiniai elementai (įskaitant vieną dvipusį ir vieną naujai sukurtą XA elementą su 0.01 mikrono paviršiaus tikslumu) yra sukurti specialiai siekiant pašalinti erdvinius dažnius ir užtikrinti puikų kontrastą, todėl juo efektyviai kontroliuojama aberacija, o jūs galite mėgautis stulbinama raiška ir įspūdingu „bokeh“ efektu. Dvigubas linijinis fokusavimo sistemos variklis yra itin svarbus, kai filmuojant AF kontrasto aptikimo sistemai reikia veikti nuolatinio judėjimo sąlygomis. Optinės įrangos konstrukcija, kuri efektyviai šalina ryškumo svyravimus fokusuojant, ir tyliai veikiantis mechanizmas suteikia dar daugiau fokusavimo galimybių, kurios pravers ir fotografuojant, ir filmuojant.

  Galingas vaizdo stabilizavimo mechanizmas yra įtaisytas pačiame objektyve, todėl galite fiksuoti ryškius, nesusiliejusius vaizdus įvairiausiomis aplinkybėmis. Didžiulį objektyvą su stabilizavimo sistema valdo linijinis variklis, užtikrinantis greitą, tikslų stabilizavimą. 5 ašių vaizdo stabilizavimu galima naudotis objektyvą prijungus prie α serijos aparato, kuriame yra vaizdo stabilizavimo sistema.


   

 • Alternatyvios prekės