Prekių katalogas

Trikojis stovas Manfrotto Befree GT Carbon Alpha

 • Kraunamos nuotraukos

  Trikojis stovas Manfrotto Befree GT Carbon Alpha

  Kodas: MKBFRTC4GTA-BH
  309 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Kelioninis
  Stovo konstrukcija
  Atbula
  Galvutės tipas
  Rutulinė
  Medžiaga
  Anglies pluoštas
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  10.0 kg
  Kojų užraktų tipas
  Veržiamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  200PL
  200PL Pro
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Galva komplekte
  MH496-BH
  Svoris
  1.55 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  43.0 cm
  Maksimalus aukštis
  162.0 cm
  Minimalus aukštis
  43.0 cm
  Darbinis aukštis
  138.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  -90° / +40°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -90° / +40°
  Sekcijų skaičius / diametras
  4 / 25.3, 21.7, 18.2, 14.7
  Kojų pasvyrimo kampas
  22°, 54°, 89°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Ne
  Komplektacija
  Stovas, krepšys
  Kilmės šalis
  Italija

 • Naujasis Manfrotto "Befree GT Carbon Alpha" kelioninis anglies pluošto trikojis atitinka aukščiausius profesionalių fotografų, kurie nori pasiekti maksimalų našumą, net keliaujant, lūkesčius. Naujasis ergonomiškas dizainas, paveldėtas iš "Befree Advanced", taip pat suteikia išskirtinai sklandų naudojimą. Tai puikus mobilumo ir įspūdingo stabilumo derinys, sulankstomas iki 43 cm, bet užtikrinantis nepriekaištingą įrangos iki 10 kg veikimą.
   
  Stovas pasižymi naujais veržiamais kojų užraktais - BeFree Advanced M-Lock. Tai visiškai nauja stovo kojų fiksavimo sistema, sukurta siekiant patenkinti visus klajojančius fotografus, kurie ieško greito, paprasto naudoti ir kompaktiško sprendimo.
   
  Trikoijis turi naujas ergonomiškas, sumaniai išdėstytas kojų kampo svirtis, leidžiančias tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius fotografus intuityviai keisti fotografavimo perspektyvas. Stovai turi naują galingą, centrinį mazgą, skirtą maksimaliam stabilumui bet kokioje vietovėje, bet tuo pačiu metu pakankamai kompaktišką, kad galėtų puikiai tilpti į bet kurį krepšį. Mazgas praturtintas Easy Link jungtimi, puikiai tinkančia tvirtinti priedus, kurie daro kadrus unikalius ir nepamirštamus, o įmontuotas kablys naudingas kabinti papildomą svorį ant trikojo.

  Befree GT Carbon komplektuojamas su Manfrotto Advanced 496 aliuminio rutuline galva, žymiai išaugusia nei 494 Ji pasižymi tuo pačiu praktiškumu, bet didesniu našumu. Galvutė turi įrengtas tris nepriklausomas valdymo svirtis: pagrindinė rankenėlė sferiniam valdymui, atskira rankenėlė panoraminiam valdymui, puikiai tinka svaiginančioms kraštovaizdžio nuotraukoms, ir nauja integruota trinties valdymo rankenėlė, kuri veikia rutulio įtampą ir leidžia subalansuoti įrangą.
   
  Išskirtinis Manfrotto Befree GT Carbon Alpha bruožas - Manfrotto 200PL-PRO kameros tvirtinimo plokštelės versija, specialiai sukurta Sony α7 ir α9 fotoaparatams, Plokštelės konstrukcija suteikia puikų kameros sukibimą ir leidžia versti Sony α kameras į vertikalią padėtį nesibaiminant, kad kamera nusvirs dėl masyvaus objektyvo. Ši speciali serija taip pat praturtinta išskirtine grafika ant trikojo kojų, atitinkančia Sony kamerų dizainą ir spalvas. 
 • Alternatyvios prekės