Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Advanced Fast III

 • Kuprinė Manfrotto Advanced Fast III

  Kodas: MB MA3-BP-FM
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  27 x 1.5 x 37 cm
  Krepšio išorės aukštis
  44.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  31.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  19.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  43.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  30.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  18.0 cm
  Foto skyrius
  27 x 15 x 24 cm
  Tūris
  18.5 L
  Svoris
  1.23 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
 • Kuprinė Manfrotto Advanced Fast III skirta šiuolaikiškiems fotografams mėgėjams, propaguojantiems miestietišką (urbanistinį) gyvenimo būdą. Jie nuolatos keliauja ir yra pasirengę bet kada fiksuoti kadrus. „Advanced“ krepšiai yra patikimi ir funkcionalūs, padedantys niekada nepraleisti progos sukurti įkvepiančius vaizdus važiuojant į darbą ir atgal tarp fotografijos projektų. Kuprinės pasižymi patobulinta apsaugos sistema, užtikrinančia foto įrangos saugumą ir sukurtomis priemonėmis maksimaliam dėvėjimo patogumui, tokiomis kaip krūtinės dirželiais ir paminkštintos galinės nugarėlės. 
   
  Advanced Fast III, tai daugiafunkcinė foto kuprinė, skirta greitam įrangos naudojimui. Ji sukurta taip, kad galėtumėte pritaikyti jos vidų savo poreikiams ir greitai pasiektumėte, bet kurį priedą. Joje yra dviguba šoninė prieiga prie pagrindinio įrangos skyriaus, viršutinė prieiga prie asmeninių daiktų ar antrojo fotoaparato korpuso ir visiškai atviras pagrindinis skyrius.    
   
  Kuprinėje lengvai telpa pilnakadris sisteminis fotoaparatas su pritvirtintu 70-200 f/4 objetyvu ir dar 3 objektyvai bei blykstė. Kuprinė yra padalinta į du skyrius: apatinė pusė skirta jūsų fotografavimo reikmenims su papildomas paminkštinimu, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas, o viršutinė pusė naudojama asmeniniams daiktams arba, jei jums labiau patinka antram fotoaparato korpusui. Paminkštintame fotoaparato skyriuje yra visiškai nauja Manfrotto M-Guard™ apsaugos sistema, pagaminta iš specialių didelio tankio EVA putų. Ji užtikrina išskirtinį smūgius sugeriantį atsaką ir itin ploną profilį. Individualūs lankstomi skirtukai suteikia maksimalų universalumą, siekiant visiškai apsaugoti fotoaparato įrangą ir maksimaliai išnaudoti erdvę. Kuprinės turi specialią kišenę, skirtą atminties kortelėms, taip pat skyrių, kuriame galite laikyti 15 colių nešiojamąjį kompiuterį. Dviejose papildomose kišenėse su užtrauktuku susidėsite smulkius priedus, o priekiniais dirželiais prie kuprinės pritvirtinsite kelioninį trikojį. Visi išoriniai audiniai yra apdoroti, atstumiančia vandenį danga, be to, nepalankioms oro sąlygoms kuprinėje yra lietaus uždanga. 
 • Alternatyvios prekės

  25800
  Kuprinė Gitzo Légende
  Kodas: GCB LG-BP
  25900
  13900
  15900 Sutaupykite 2000