Prekių katalogas

Kuprinė Manfrotto Advanced Hybrid III

 • Kuprinė Manfrotto Advanced Hybrid III

  Kodas: MB MA3-BP-H
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį, Kuprinė
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 14"
  Kompiuterio skyriaus matmenys
  27 x 2 x 41 cm
  Krepšio išorės aukštis
  43.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  28.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  19.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  42.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  27.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  15.0 cm
  Foto skyrius
  21 x 11.5 x 19 cm
  Tūris
  15 L
  Svoris
  1.21 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
  Komplektacija
  krepšys, lietaus uždanga
 • Manfrotto Advanced Hybrid 3, tai universalus krepšys, kuris taps puikiu jūsų kelionių palydovu fotografuojant mieste. „Advanced² Hybrid“ gali tapti krepšiu su viršutinėmis rankenomis, krepšiu per petį ir kuprine. Tiesiog pritvirtinkite arba nuimkite petnešą, kad gautumėte reikalingą nešiojimo sprendimą. Išpakuokite nugarėlę, kad galėtumėte pasiekti kuprinės pečių diržus, ir jūs esate pasirengęs veikti. Advanced Hybrid 3 skirta DSLR ir sisteminėms kameroms bei jūsų nešiojamam kompiuteriui.

  Krepšyje yra specialūs asmeninių daiktų ir fotoįrangos laikymo skyriai su greita prieiga. Paminkštintame fotoaparato skyriuje yra visiškai nauja Manfrotto M-Guard™ apsaugos sistema. Pagaminta iš specialių didelio tankio EVA putų, ji užtikrina išskirtinį smūgius sugeriantį atsaką ir turi itin ploną profilį. Lankstųūs skirtukai suteikia maksimalų universalumą, kad būtų galima visiškai apsaugoti fotoaparato įrangą ir maksimaliai išnaudoti erdvę. Išimame įdėkle galima laikyti fotoaparatą ir 2 vidutinio dydžio objektyvus. Taip pat yra daug vietos ir jūsų asmeniniams daiktams, įskaitant atskirtą nešiojamojo kompiuterio skyrių, kuriame galima laikyti 14'' nešiojamąjį kompiuterį.

  Krepšys taip pat yra labai universalus, nes išėmus vidinį fotoaparato įdėklą, akimirksniu tampa kelioniniu ar kasdieniu krepšiu. Savo mažą trikojį, pavyzdžiui, „Befree Advanced“, galite prisegti stipriu šoniniu dirželiu. Paminkštintos petnešėlės suteikia maksimalų nešiojimo patogumą ir svorio paskirstymą. Visi išoriniai audiniai yra apdoroti, atstumiančia vandenį danga, be to, nepalankioms oro sąlygoms kuprinėje yra lietaus uždanga. 
 • Alternatyvios prekės

  17600 - 28500
  9400
  Kuprinė Gitzo Légende
  Kodas: GCB LG-BP
  25900
  20900